Praca w Polsce - Oferty Pracy

Oferta pracy tymczasowej

Agencja Pracy Pago HR zatrudniająca pracowników na terenie całego Dolnego Śląska obecnie poszukuje dla naszego Klienta kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji części aluminiowych do samochodów
Lokalizacja: Dzierżoniów

Obowiązki:

produkcja małych części do różnych typów maszyn
przygotowanie do powlekania i powlekania specjalnym materiałem, który wydłuża żywotność części
konserwacja maszyn produkcyjnych
kontrola jakości i usuwanie części niezgodnych z normami
pakowanie i transport do magazynu

Wymagania:

zdolności manualne
wizy od 3 miesięcy / paszport biometryczny
chęć do przyuczenia i pozostania w pracy

Oferujemy:

zatrudnienie na umowie zlecenia
początkowa stawka 12.7 zł netto za godzinę
praca przez 8-12 godzin, 5-6 dni w tygodniu, wynagrodzenie jest naliczane do 10-go dnia każdego miesiąca
pomagamy w wyrobieniu Zezwolenia typu A i karty pobytu
każdy pracownik dostaje obuwie oraz odzież ochronną
zapełniamy zakwaterowanie w dobrych warunkach w mieszkaniach i domach dla kilku osób (jest kuchnia, prysznic, pralka) w wysokości 300 zł
pełne wsparcie osobistego konsultanta, do końca współpracy

Zgodnie z obowiązującym prawem zatrudnienie jest bezpłatne. Pago HR Sp. z o.o. Sp.k. – agencja pracy tymczasowej, posiadającą wpis do rejestru agencji zatrudnienia (KRAZ) pod nr 17682